نظرسنجی

خدمات ارائه شده در تارنمای اداره کل هواشناسی استان را چگونه ارزیابی می کنید؟

ترجمه سایت

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

ورود به سایت

آمار بازدید کنندگان

mod_vvisit_counterامروز29
mod_vvisit_counterدیروز474
mod_vvisit_counterاین هفته1282
mod_vvisit_counterهفته گذشته3408
mod_vvisit_counterاین ماه9652
mod_vvisit_counterماه گذشته28747
mod_vvisit_counterکل بازدیدها801920

در 20 دقیقه گذشته : 7
آی پی شما : 3.233.215.231
,
امروز : 20 فوریه 2020

راهکارهای اقتصاد مقاومتی

اوقات شرعی

ترجمه سایت

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 
 

اخبار هواشناسی

دیدار علیرضاخندان رو ،مدیرکل هواشناسی استان با مجید پورعیسی رییس سازمان برنامه و بودجه استان خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومي هواشناسي استان، عليرضاخندان رو ،مديرکل هواشناسي با مجيد پورعيسي، رييس جدید سازمان برنامه و بودجه استان خراسان جنوبي در روز دوشنبه 98/4/31 در محل سازمان برنامه و بودجه ديدار و گفت گو کرد.

در اين نشست عليرضا خندان رو ابتدا به شرح مختصري از وضعيت ايستگاههاي هواشناسي استان و بيان وضعيت اعتبارات اداره کل پرداخت و در اين رابطه ابراز نارضايتي شديد کرد و گفت در مباحث اعتباري به شدت دچار مشکل هستيم . وي افزود در مجموع 103 ايستگاه هواشناسي در سطح استان وجود دارد اما اصلي ترين مشکل ايستگاهها تامين تجهيزات آنهاست که به دليل تورم و نوسان قيمت در خريد با کسري مواجه مي باشيم چرا که مجبوريم تجهيزات لازم را از خارج از کشور تهيه کنيم و استان توان خريد را ندارد. همچنين در ايستگاهها کمبود شديد نيروي انساني داريم و اين موضوع تبديل به بحران شده است.مشکل بعدي بحث ناتمام ماندن ساختمان اداري اداره کل استان در مجموعه سايت اداري است که دچارکمبود فضاي اداري مي باشد و از انجايي که استان هنوز مرکز تحقيقات ندارد تصميم به ساخت طبقه فوقاني ساختمان موجود را داريم که علاوه بر فضاي اداري به عنوان مرکز تحقيقات نيز استفاده شود. خندان رو افزود در بحث وسايل نقليه نيز دچار مشکل مي باشيم چرا که تمام وسايل نقليه موجود قديمي و از کار افتاده هستند و با توجه به شرايط کاري و گستردگي استان، نيازمند خودروي مناسب مي باشيم. در ادامه خندان رو در همين ديدار رسما ازمجيد پور عيسي جهت بازديد از اداره کل و بررسي مشکلات از نزديک دعوت به عمل آورد.

پور عيسي نيز بعد از بحث و تبادل با خندان رو، پيشنهاد کرد ابتدا مباحث عمرانی اداره کل با استاندار مطرح و بعد از تاييد ايشان سازمان برنامه و بودجه اقدامات لازم را انجام دهد و قول مساعدت و همکاري جهت رفع مشکلات اداره کل هواشناسي استان داد. وي از خندان رو خواست تا موارد مطروحه را با ذکر هزینه های موردنیاز کتبا اعلام نماید تا سازمان برنامه و بودجه براي رفع مشکلات موجود از محل اعتبارات هزینه ای اقدام نماید.

 
 

آخرین بروز رسانی

تاریخ آخرین بروز رسانی : سه شنبه 29 بهمن 1398 2:18:23 ب ظ .

خدمات هواشناسی

 

 

 

 

وضع هوای راه های کشور

پیوندهای برونی

 

 

شعار سال 1398 : رونق تولید 

کلیه حقوق مادی و معنوی نزد وب سایت اداره کل هواشناسی استان خراسان جنوبی محفوظ میباشد-طراحی سایت و اجرا : ایراکد